Pousada Sitio Sao Pedro Hotell
Gästerna på Pousada Sitio Sao Pedro Hotell Delfinópolis kan besöka Complexo Cachoeiras Paraiso, som ligger cirka 3 km bort.
Gästerna hittar Cachoeiras do Ézio cirka 10 minuters bilresa från det här hotellet.
Rummen har luftkonditionering, samt moderna bekvämligheter som plattskärms-TV med satellitkanaler och flerkanals TV. Rummen erbjuder separat toalett och dusch i badrummen.
- Lokala sevärdheter
- Cachoeira da Paz1,3 km
- Cachoeiras do Ézio4,3 km
- Cachoeira da Gruta3,6 km
- Complexo Cachoeiras Paraiso3,6 km
- Paróquia Divino Espírito Santo4,3 km
- Flygplatser
- Franca Flygplats102 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
Mat och drycker
- Matplats utomhus
På rummet
- Uteplats
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕗
Vilken tid checkar man ut på Pousada Sitio Sao Pedro Hotell?
Gästerna på Pousada Sitio Sao Pedro Hotell måste checka ut till 11:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Pousada Sitio Sao Pedro Hotell?
Det genomsnittliga priset för ett rum i Pousada Sitio Sao Pedro Hotell är 52$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på Pousada Sitio Sao Pedro Hotell?
Pousada Sitio Sao Pedro Hotell erbjuder Svit med King size-säng och Chalet att välja mellan.